فروش انواع پودر کاکائو به صورت عمده ، فله و تناژ – بازرگانی کیهان

پودر کاکائو به عنوان یک محصول اولیه بسیار پرکاربرد است. کاکایو به صورت عمده و کیلویی به فروش می‌رسد. پودر کاکائوو در صنعت مصارف بسیار متنوعی دارد. کارخانه جات مختلف از این محصول به عنوان ماده اولیه استفاده می‌کنند. مصارف عمده کاکائو عبارت اند از: تهیه انواع مواد اولیه  کارخانه مواد غذایی و شیرینی پزی ، تولید انواع روکش و قرص کاکائو.

انواع پودر کاکائو

 1. پودر کاکائو روشن : پودر کاکائو طبیعی به رنگ قهوه ای روشن است و با استفاده از مواد جامد کاکائو تهیه میشود و کاملا تلخ است.
 2. پودر کاکائو تیره: پودر کاکائو تیره رنگ قهوه ای بسیار تیره دارد و با ماده بسیار قلیایی فراوری میشود و کمترین تلخی را دارد.
 3. پودر کاکائو معطر

خواص عمده پودر کاکائو

 1. کاکائو یکی از منابع عمده آنتی اکسیدان های طبیعی به نام پلی فنل هاست که خواص متعددی دارد.
 2. فلاوون هایی که در کاکائو وجود دارد می تواند با توزیع نیتریک اسید در خون باعث بهبود عملکرد رگ های خونی و کاهش فشار خون شود.
 3. کاکائو کلسترول بد خون را کاهش می دهد تولید کننده جریان خون است و باعث کاهش خطر سکته قلبی و مغزی می شود.
 4. پلی فنل های کاکائو خطر بروز بیماری های عصبی را با بهبود عملکرد مغز و جریان خون کاهش می دهد.
 5. کاکائو خواص ضد دیابت دارد و علائم دیابت نوع 2 را بهبود میبخشد.
 6. کاکائو در کنترل وزن مفید است.
 7. فلاوون های موجود در کاکائو خاصیت ضد سرطانی دارند.
 8. کاکائو میتواند از مانع خونی عبور کند و در مسیر بیو شیمیایی مغز قرار بگیرد همچنین وارد کننده نورون ها و مولکولهای مهم به مغز است.
 9. برای مطالعه بیشتر خواص کاکائو می توانید به این صفحه مراجعه نمایید

مراحل تولید پودر کاکائو

برای تولید پودر کاکائو ابتدا مغز دانه را از پوستش جدا میکنند و این کار را باد گذاشتن دانه ها روی سطح داغ انجام می شود و به اصطلاح کاکائو را بو می دهند سپس دانه های به دست آمده را درون الک ریخته و آن را آسیاب می کنند تا به شکل خمیر در آید سپس چربی موجود در کاکائو را خارج می کنند که به آن کره کاکائو میگویند و به آنچه از آن باقی می‌ماند کیک کاکائو می گویند .کره کاکائو اسیدی است که با  قلیایی کردن آن را خنثی می‌کنند کیک کاکائو را از غلتک ها رد میکنند تا ریز شود سپس پودر کاکائو آماده است تا به قیمت روز و بدون واسطه توسط توزیع کنندگان به صورت عمده به فروش برسد و به مصارف مختلف برسد.

مرکز پخش و توزیع عمده کاکائو در ایران

شرکت بازرگانی کیهان از دیر باز یکی از عرضه کنندگان کاکائو در ایران بوده ، و شما می توانید بهترین و مرغوب ترین پودر کاکائو را با قیمت رقابتی و کف بازار از این شرکت تهیه نمایید.

برای استعلام قیمت می توانید با شماره های شرکت که در بالا و پایین صفحه وجود دارد تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید

بازرگانی کیهان فروشنده ، عرضه کننده ، وارد کننده  مستقیم و بی واسطه پودر کاکائو ترکیه ای ، پودر کاکائو اسپانیایی ، پودر کاکائو آلمانی ، پودر کاکائو هلندی ، پودر کاکائو مالزی ، پودر کاکائو چینی ، پودر کاکائو آلتین مارکا ، پودر کاکائو اپرا ، پودر کاکائو ناترا ، پودر کاکائو فیوریچ ، پودر کاکائو جامبی ، پودر کاکائو اینترسا ، پودر کاکائو اولکر ، پودر کاکائو کریس ، پودر کاکائو لوکس فاین ، پودر کاکائو لوکس فایند ، پودر کاکائو بری کلبوت ، پودر کاکائو بری کل بوت ، پودر کاکائو تیره ، پودر کاکائو روشن ، پودر کاکائو معطر با بالاترین استاندارد و در انواع مختلف ویژه مصارف کارخانه ها ، فروشندگان عمده و فروشنده کنندگان این محصول می باشد. جهت اطلاع از آخرین قیمت های این محصول با ما تماس بگیرید.