فروش سوربیتول به صورت عمده ، فله و تناژ – بازرگانی کیهان

سوربیتول یک نوع قند الکی میباشد که در میوه هایی مثل : گیلاس ،سیب و انگور وجود دارد و در طبیعت به فراوانی وجود دارد و غنی ترین منبع آن سماق کوهی است،یک کربوهیدرات طبیعی محسوب می شود .کالری اش به اندازه شکر است و طعم دهندگی آن نصف طعم دهندگی ساکارز است رنگ آن سفید است و پودری است که رطوبت را جذب میکند و به صورت تکه های کوچک  و گرانول هم موجود است .سوربیتول پس از جذب توسط بدن تبدیل به فروکتوز می شود و دارای ویتامین های B1 ،B12 و C است که در تولید شیرینی استفاده می شود . این ماده بر خلاف سیکلامات ها و ساخارین ها ،در ساخت شکلات ها و شیرینی های دیابتی ها استفاده می شود.

انواع سوربیتول

  • سوربیتول پسفیکpacific
  • سوربیتول گلشن
  • سوربیتول میزmize
  • سوربیتول گجرات

کاربردهای سوربیتول

  1. سوربیتول به عنوان شیرین کننده در غذاهای افراد دیابتی و یک نرم کننده و جذب کننده رطوبت در کنسرو ها مورد استفاده قرار  می گیرد.
  2. سوربیتول در محصولات دارویی و لوازم آرایش و روغن های پوست و مو و به جای گلیسیرین در فرآورده های بیولوژیک استفاده می شود.
  3. سوربیتول یک ماده ی ضد پوسیدگی و ضد کرم خوردگی است که در آب حل می شود وشیرین است.

سوربیتول در بدن سازی

بدن سازان  و ورزشکاران برای پاک سازی کبد بعد از استفاده از دارو های استروئیدی می توانند از سوربیتول استفاده کنند.

شکل سوربیتول

سوربیتول به دو شکل جامد و مایع وجود دارد.

فروشندگان عمده سوربیتول

بازرگانی کیهان از دیر باز یکی از عرضه کنندگان سوربیتول در ایران بوده، و شما می توانید بهترین شرکت و مرغوب ترین سوربیتول را با قیمت رقابتی و کف بازار از این شرکت تهیه نمایید.

برای استعلام قیمت می توانید با شماره های شرکت که در بالا و پایین صفحه وجود دارد تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید

بازرگانی کیهان عرضه کننده مستقیم و بی واسطه سوربیتول با بالاترین استاندارد و در انواع مختلف ویژه مصارف کارخانه ها ، فروشندگان عمده و صادر کنندگان این محصول می باشد